Čalouněné postele

Zobrazen 1. – 12. z 52 výsledků

 • Sleva! Łóżko BEDBenet Asana - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Asana

  Od 14110.00 20110.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Basic - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Basic

  Od 12110.00 18110.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Blocks - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Blocks

  Od 12340.00 18340.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Box - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Box

  Od 10840.00 16840.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Brick - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Brick

  Od 13340.00 19340.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Caro - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Caro

  Od 12890.00 18890.00
 • Sleva!
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Chesterfield

  Od 13500.00 19500.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Herringbone - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Herringbone

  Od 14110.00 20110.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Honeycomb - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Honeycomb

  Od 14110.00 20110.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Leaf - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Leaf

  Od 13730.00 19730.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Pipes - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Pipes

  Od 10340.00 18340.00
 • Sleva! Łóżko BEDBenet Rind - Benet
  Velur S úložným prostorem Expedice do 7-10 dnů

  Postel BEDBenet Rind

  Od 12110.00 20110.00

Co milujeme stejně jako dlouhý spánek, silnou kávu a nefunkční budíky? Nepotřebujeme dlouho přemýšlet, abychom nahlas odpověděli – DOBRÝ DESIGN! Jsme si jisti, že pro kvalitní spánek a ještě lepší pocit na druhý den potřebujete nejen tu nejpohodlnější matraci, ale také estetické prostředí. S ohledem na to jsme navrhli naše čalouněné postele, které jsou kromě pohodlí a kvalitního zpracování prostě KRÁSNÉ (z toho, co rozhodně nemáme v lásce – falešná skromnost). Přesvědčte se tedy, zda preferujete elegantní postel s nožkami easyBenet, postel s úložným prostorem BEDBenet nebo funkční kontinentální postel CONTIBenet a pusťte se do díla! Směle si sestavte svou dokonalou čalouněnou postel výběrem z nádherných barev čalounění, vzorů prošívání čela a velmí pěkných klasických látek. Jsme si jisti konečným výsledkem – víme, že máte dobrý vkus!

Dobře, takže už máte svou ultra pohodlnou a ideálně přizpůsobenou matraci Benet. Gratulujeme! Investice do zajištění pohodlného odpočinku je lepší než výherní kupón v hazardní hře – jednoho rána si na naše slova vzpomenete. Ale ještě není konec! K vytvoření útulné, pohodlné a krásné ložnice chybí ještě jeden důležitý prvek – vaše vysněná čalouněná postel! A v tuto chvíli obvykle začínají problémy a zdá se, že se otázky a pochybnosti množí závratným tempem. Oč více jste při výběru matrace věnovali zkoumání jejích technických parametrů a provádění vlastních zkoušek, o to více očekáváte, že postel bude nejen odolná a Pro co se tedy rozhodnout? Měli byste si dát pozor na dřevěné postele nebo se spíše poohlédnout po těch s čalouněným čelem? Je dokonalá čalouněná postel ta, která bude vypadat esteticky v každé ložnici, nebo se možná jako dekorativní prvek bude hodit do moderního či glamour- interiéru? Uf, je toho trochu moc, ale nebojte se – díky našemu průvodci pro vás čalouněné postele již nebudou černou můrou, seznámíte se s jejich základními vlastnostmi a zjistíte, že jsou prostě dokonalou volbou bez jakýchkoliv

Čalouněné postele s úložnými boxy – luxus funkčnosti

První velkou výhodou, která podle nás od samého začátku poráží jiná řešení, je „box“ vyskytující se u mnoha typů čalouněných postelí, který je ve skutečnosti praktickým úložištěm pro lůžkoviny. Opravdu snad není většího komfortu, než mít krásný kus nábytku, který vám navíc umožní pohodlně a diskrétně uložit všechny vaše věci, můžete tam mít V naší nabídce najdete čalouněnou postel s úložným boxem na lůžkoviny BEDBenet – je to BEDBenet je skvělým řešením pro každého, bez ohledu na to, zda je v interiéru jeho ložnice více prvků skandinávského nebo moderního stylu. Tato čalouněná postel předčí své konkurenty ve vaší ložnici díky pevné konstrukci, hlubokému boxu na lůžkoviny s vyztuženým dnem a také kovovému rámu s hustými dřevěnými lamelami, které budou dokonale ladit s vaší oblíbenou matrací! Není snad masivní čalouněná postel s boxem na lůžkoviny váš šálek kávy a není to vaše ložnice? Nevadí! V našem obchodě máme i čalouněné postele bez boxu easyBenet – vyberte si jednu z nich!

Čalouněné postele – velký výběr, různé barvy!

Nyní, když jsme se již seznámili s technikáliemi a funkcemi, které si můžete zakoupením čalouněných postelí dopřát, přejděme k nejpříjemnějšímu momentu vybírání nejpěknějšího místa pro náš spánek – k rozhodování o tom, jak bude vypadat! Na tomto místě přiznáme neskromně, že jsme si opravdu pohráli s možnostmi, z nichž můžete vybírat! Při kombinaci obou našich čalouněných postelí BEDBenet nebo easyBenet můžete vybírat až ze 13 druhů vzorů prošívání, kterými jsou zdobena postelová čela. Nezávisle na tom, zda upřednostňujete moderní čalouněnou postel, anebo více retro či orientální nábytek, u nás najdete čela opravdu v každém stylu, tak aby dokonale zdobila interiér vaší ložnice. Bestsellerem pro naše zákazníky je minimalistické čelo Pipes s prošíváním v podobě svislých pruhů – nakonec podívejte se, zda se vám také líbí anebo si pro sebe vyberte úplně něco jiného!

Dalším krokem k přizpůsobení postele vašim představám je samozřejmě rozhodování, jak bude vypadat její potah. I zde vás čeká skvělá zábava – až 9 přenádherných ušlechtilých barev potahů, které diametrálně změní vzhled vaší ložnice!. Jak napovídá sám název – čalouněné postele jsou takové postele, které jsou potaženy nějakou látkou – v našem případě jsou dostupné pečlivě vybrané 3 luxusní čalounické potahy, které podtrhují třídu nábytku – saténový velur, příjemný fleece a odolná, moderní žinylková vazba.

A konečně – váš návrh musí přece na něčem stát, tak se směle pusťte do výběru nožek pro vaši postel! V nabídce máme jak dřevěné, tak chromované nožky – vysoké či nízké, můžete mít, jaké si jen přejete a které nejlépe dokreslí typ vaší postele a atmosféru vaší ložnice.

Čalouněné postele – na co nezapomenout při jejich nákupu?

Věříme, že jsme vás přesvědčili, že čalouněná postel je dokonalou volbou pro vaši ložnici.
Doufáme, že se nemůžete dočkat, až si otevřete náš konfigurátor nábytku a ponoříte se do vlastního projektování čalouněné postele, kterou jste si vysnili. Dovolte však, abychom vaši pozornost zaměřili ještě na pár důležitých otázek, které jsou při výběru postele na míru vašim potřebám a přáním velmi důležité:

Rozměry vaší matrace – při rozhodování o koupi nábytku do ložnice pamatujte na to, že čalouněná postel není nečinným kusem nábytku a musí správně podporovat vaši oblíbenou matraci v každodenní práci (předpokládáme, že máte svou oblíbenou matraci a pokud ještě ne – jsme vám k službám!), proto je třeba volit rozměr postele tak, aby do ní matrace pasovala, resp. rovnou zakupte celý komplet za výhodnou cenu! Z čelem či bez? Čelo může být pěknou dekorací vaší postele, avšak ty bez čela mají také svou neopakovatelnou minimalistickou atmosféru. U nás máme k dispozici obě varianty, proto se zamyslete nad tím, co je vašemu srdci bližší, prohlédněte si naše postelová čela a rozhodněte se pro čalouněnou postel s čelem anebo bez něj, což je.naopak ideální varianta pro jednoduchý, odlehčený interiér.

Místo určení – před koupí postele se zamyslete nad tím, zda má být pořízena do ložnice dospělých či do dětského pokoje. Naše čalouněné postele se výborně hodí i do pokojů předškoláků – vyberte spolu s ním jeho vysněnou postel a bavte se možnostmi výběru od barvy po typ čela!

Filtr

Kolekce

BEDBenet
Postele s úložným priestorom na nožičkách.
easyBenet
Postele na nožičkách.
Contibenet
Postel s matrací a úložným prostorem.
BoxspringBenet
Postel s matrací boční otevírání.