Dodávka

MATRACE

Matrace jsou zasílány ve srolované formě kurýrem FOFR. Doba standardního doručení balíku je 1-2 pracovní dny od jeho předání kurýrovi. Kurýr FOFR není povinen vnášet zásilky nad 31 kg do bytu nebo domu. Pro usnadnění procesu doručení společnost FOFR, po převzetí zboží k doručení, odešle SMS zprávu s informací o plánovaném času příjezdu kurýra, vč. jeho telefonního čísla.

Cenara
Kurýr 125 Kč7-10 pracovních dnů

POSTELE, POHOVKY

easyBenet, BEDBenet, CONTIBenet, BoxspringBenet, Pohovka Benet DL/noDL

Postele jsou zasílány v rozloženém stavu kurýrem „FOFR“. Doba standardního doručení balíku trvá 1-2 pracovní dny od jeho předání kurýrovi. Kurýr FOFR není povinen vnášet balíky do bytu nebo domu. Pro usnadnění procesu doručení odešle společnost Zadbano v den přijetí zboží od Benetu zprávu na stránku administrátora zásilky, kam průběžně zasílá informace o stavu zásilky a všechny informace o plánovaném času příjezdu kurýra, vč. jeho telefonního čísla.

Cenara
Kurýr250 Kč7-10 pracovních dnů, bez vynesení zboží do patra

POLŠTÁŘE

Polštáře zasíláme ve fólii a kartonu kurýrem FOFR. Doba standardního doručení balíku je 1-2 pracovní dny od jeho předání kurýrovi. Kurýr není povinen vnášet zásilku nad 31kg do domu nebo bytu. Pro usnadnění procesu doručení společnost FOFR v den převzetí zásilky k doručení zašle SMS s plánovanou hodinou příjezdu kurýra, vč. jeho telefonního čísla.

CenaDodací lhůta
Kurýr FOFR125 Kč1-2 pracovní dny